Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home4/rcan5730/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Important
Hello Guest

Author Topic: Important  (Read 1790 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline guest

  • Administrator
  • Posts: 0
Important
« on: December 08, 2011, 03:44:14 AM »
Incepand de acum, va rugam ca atunci cand deschideti un topic la aceasta sectiune sa postati doar datele masculului si ceea ce tine strict de el - poze si video, rezultatele sale si/sau testul de displazie, datele de contact ale crescatorului/proprietarului. Pentru produsi, se pot face topicuri separate la sectiunea Eu si cainele meu (Me and my dog).
Multumim.

Offline Bogdan

  • SchH2
  • Posts: 485
Re: Important
« Reply #1 on: December 08, 2011, 04:32:28 AM »
Incepand de acum, va rugam ca atunci cand deschideti un topic la aceasta sectiune sa postati doar datele masculului si ceea ce tine strict de el - poze si video, rezultatele sale si/sau testul de displazie, datele de contact ale crescatorului/proprietarului. Pentru produsi, se pot face topicuri separate la sectiunea Eu si cainele meu (Me and my dog).
Multumim.
Un reproducator nu este reprezentat doar de datele personale. Cel mai important element din caracterizarea unui reproducator este capacitatea lui de a transmite anumite caracteristici mai departe, adica puii lui.

zimbris

  • Guest
Re: Important
« Reply #2 on: December 08, 2011, 04:45:28 AM »
Un reproducator nu este reprezentat doar de datele personale. Cel mai important element din caracterizarea unui reproducator este capacitatea lui de a transmite anumite caracteristici mai departe, adica puii lui.
asa e Bogdan, motiv pt care am spus sa se faca topicuri separate pt asta.