Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home4/rcan5730/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Ben (tribut)
Hello Guest

Author Topic: Ben (tribut)  (Read 14628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ben

  • Guest
Re: Ben (tribut)
« Reply #105 on: February 21, 2013, 02:58:45 AM »

ben

  • Guest
Re: Ben (tribut)
« Reply #106 on: May 03, 2013, 01:14:10 AM »
Am avut uriasa placere sa fiu vizitat dimineata de Tica, un prieten vechi, care a lucrat la Narcom International, unde facea Ben paza.


Offline guest

  • Administrator
  • Posts: 0
Re: Ben (tribut)
« Reply #107 on: May 03, 2013, 01:19:13 AM »
Foarte tari relatarile, aia cu zgarda m-a amuzat tare, de a ramas cu ea in mana!

Offline prototype

  • Global Moderator
  • Posts: 2146
Re: Ben (tribut)
« Reply #108 on: May 03, 2013, 05:13:43 AM »
Ai mai pus o filmare in care vorbea (Cristi parca) si zicea tot de acest Vidu. El a fost "atentatorul" preferat al lui Ben? :lol:

ben

  • Guest
Re: Ben (tribut)
« Reply #109 on: May 03, 2013, 05:26:15 AM »
Vidu era tot paznic dar Ben nu la "placut" de prima data. Mi-am facut timp special sa merg sa-i invat pe amandoi sa "lucreze" impreuna.  :grin:
Rezultatul - cred ca spre final de viatza, pe Vidu Ben il iubea mai mult decat pe multi altii.

Offline spider

  • BH
  • Posts: 59
Re: Ben (tribut)
« Reply #110 on: May 23, 2013, 08:55:12 AM »
Am incercat sa citesc toate paginile dar sincer...imi da o stare de discomfort si....am mai sarit dintre ele. Ce sa zic...chiar imi pare rau de Ben. Relatarile lui Tica...foarte tare frate!!! Cat despre "tribut".......pot afirma, ca si altii bine-nteles, ca " un caine ii face rau stapanului o singura data in viata:atunci cand moare!"
Sper sa fie cat mai departe de mine...acest sentiment. :Sad:
Cainele, singura vietuitoare care a adus la perfectiune vocatia prieteniei.
                                                                                               Vasile Ghica

ben

  • Guest
Re: Ben (tribut)
« Reply #111 on: May 23, 2013, 01:32:24 PM »
Vrem nu vrem, vin si momentele de despartire.. :)
Asa este, ne dorim safie cat mai departe de noi.