Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home4/rcan5730/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Erebus Rebel Bohemia
Hello Guest

Author Topic: Erebus Rebel Bohemia  (Read 4264 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zimbris

  • Guest
Re: Erebus Rebel Bohemia
« Reply #15 on: July 01, 2011, 03:22:39 AM »
bine, dar Erebus are mult mai multi pui...poate ma completeaza Santos lista
In mod normal, la topicul unui mascul de monta, bagi doar masculul cu realizarile lui (titluri, examen displazie, selectie) adica ce cauta cineva interesat pt monta.
Adaug la cele de mai sus ca, exceptie pot face cainii care nu au parte de topic separat; dar pana una alta, majoritatea celor de la Greif au asa ceva, la fel si cei din Erebus, Cheros.
pt toata "lista" exista pdb, sau pot fi enumerati TOTI pe situl Bismack, unele situri au o arhiva / evidenta a tutror cuiburilor scoase. Asa cum ai vazut, la randul meu incerc sa prind imagini si video cu cateii Axei, pe unii ii nimersc pe altii nu.

Offline guest

  • Administrator
  • Posts: 0
Re: Erebus Rebel Bohemia
« Reply #16 on: July 01, 2011, 03:37:25 AM »
pt toata "lista" exista pdb, sau pot fi enumerati TOTI pe situl Bismack, unele situri au o arhiva / evidenta a tutror cuiburilor scoase.

In mod normal, la topicul unui mascul de monta, bagi doar masculul cu realizarile lui (titluri, examen displazie, selectie) adica ce cauta cineva interesat pt monta.

Corect!